zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

PIAZZETTA CHEF 72

PIAZZETTA
5 790,00 zł
Brutto
PROMOCJA JESIENNA !!! Tradycyjny piec na drewno PIAZZETTA CHEF 72 służy do bezpośredniego przygotowywania goących potraw. Piec wykonany jest z materiału ogniotrwałego. Piec posiada drzwiczki z szybą ceramiczną oraz wewnętrzny termostat. Piec PIAZ
Ilość

PROMOCJA JESIENNA !!!

 

Przy zakupie wkładu upust na materiały montażowe 15%.

 

Tradycyjny piec na drewno PIAZZETTA CHEF 72 służy do bezpośredniego przygotowywania goących potraw. Piec wykonany jest z materiału ogniotrwałego. Piec posiada drzwiczki z szybą ceramiczną oraz wewnętrzny termostat. Piec PIAZZETTA CHEF 72 wyposażony jest w przepustnicę regulowaną ręcznie. Waga pieca to 300 kg. Wymiary komory do przygotowywania potraw to 60x63 cm.

PIAZZETTA CHEF 72

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Może Ci się spodobać też…

 
 

Prześlij nam swój numer - oddzwonimy!