zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Panel sterujący Tylö CC300

Tylö
4 415,00 zł
Brutto
Panel sterujący Tylö CC300 programowalny cykl pracy w zakresie od 1 do 24 godzin wyświetlacz pokazujący temperaturę, pozostały czas pracy, datę i godzinę wyłącznik oświetlenia funkcja blokady funkcja trybu stand-by (tryb gotowości pozwalający na oszc
Ilość

Opis

Panel sterujący Tylö CC300 posiada możliwość zaprogramowania cyklu pracy w zakresie od 1 do 24 godzin. Panel wyposażony jest w wyświetlacz pokazujący temperaturę, pozostały czas pracy, datę i godzinę.

 

Panel sterujący Tylö CC300 wyposażony jest dodatkowo w wyłącznik oświetlenia, pamięć, funkcję blokady oraz funkcję trybu stand-by (tryb gotowości pozwalający na oszczędność energii elektrycznej). Komunikaty na wyświetlaczu podawane są w różnych językach (w tym w języku polskim).

W przypadku braku zasilania  sterownik zapamiętuje ostatnie ustawienie i nie ma potrzeby ponownie ich wprowadzać.

 

Dane techniczne: panel sterujący Tylö CC300

  • programowalny cykl pracy w zakresie od 1 do 24 godzin
  • wyświetlacz pokazujący temperaturę, pozostały czas pracy, datę i godzinę
  • wyłącznik oświetlenia
  • funkcja blokady
  • funkcja trybu stand-by (tryb gotowości pozwalający na oszczędność energii elektrycznej
  • wymiary 130x190x27 mm
Tylö CC300

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 
 

Prześlij nam swój numer - oddzwonimy!